Aurum Dust udostępniło polską wersję gry Ash of Gods. Tytuł ten ukazał się w 23 marca 2018 roku w językach angielskim, rosyjskim, chińskim, ukraińskim oraz niemieckim. Od czasu premiery do gry wprowadzono wiele ulepszeń i aktualizacji. Największą była ogromna aktualizacja Iron Man Mode. Wraz z nią naprawiono wiele pojawiających się w grze problemów. Prócz tego wprowadzono sporo nowych opcji na życzenie społeczności.

W grze Ash of Gods stajemy się jednym z nielicznych śmiałków, którzy zbierają się w drużynę, by zatrzymać plagę mroku i śmierci niszczącą ich krainę. Zwą się oni Żniwiarzami, a ich historia będzie przeplatać się z losami bohatera, przemierzającego Terminum. Sami Żniwiarze będą jednym z wyzwań, jakim gracz stawi czoła w grze. To od nas będzie w dużej mierze zależało, kto przeżyje lub kto umrze.

Główne cechy gry:

  • Opowiadanie historii jak w grach z gatunku „Roguelike”: Kwestie dialogowe, ścieżki do podróżowania czy bitwy, które stoczy gracz będą miały rzeczywisty wpływ na historię i świat wokół niego.
  • Tryby wieloosobowe PvP oraz PvE: Gracze dadzą się wciągnąć w historię, a przy okazji mogą wspiąć się na szczyt światowych rankingów w trybie wieloosobowym. Odblokowywanie nowych postaci i kart a później wzmacnianie ich sprawi, że każdy będzie mógł dostosować strategię i taktykę walki bezpośrednio do siebie.
  • Inteligentne AI: które ciągle uczy się z potyczek przeciwko graczowi. Żadna taktyka czy formacja nie zostanie przez AI pominięta i zapomniana!
  • Pełna szczegółów, ręcznie rysowana szata graficzna: Stylistyka gry jest zainspirowana pracami Ralpha Bakshi, starymi kreskówkami studia Disney oraz twórczością radzieckiego studia animacji „Soyuzmultfilm” z lat 60. Animacje postaci w scenach walki powstały natomiast przy użyciu techniki motion capture i prawdziwych aktorów.