Ash of Gods – jakie decyzje moralne podejmie gracz

0

Aurum Dust udostępniło grę Ash of Gods. W grze stajemy się jednym z nielicznych śmiałków, którzy zbierają się w drużynę, by zatrzymać plagę mroku i śmierci niszczącą ich krainę. Zwą się oni Żniwiarzami, a ich historia będzie przeplatać się z losami bohatera, przemierzającego Terminum. Sami Żniwiarze będą jednym z wyzwań, jakim gracz stawi czoła w grze. To od nas będzie w dużej mierze zależało, kto przeżyje lub kto umrze.

Główne cechy gry:

  • Opowiadanie historii jak w grach z gatunku „Roguelike”: Kwestie dialogowe, ścieżki do podróżowania czy bitwy, które stoczy gracz będą miały rzeczywisty wpływ na historię i świat wokół niego.
  • Tryby wieloosobowe PvP oraz PvE: Gracze dadzą się wciągnąć w historię, a przy okazji mogą wspiąć się na szczyt światowych rankingów w trybie wieloosobowym. Odblokowywanie nowych postaci i kart a później wzmacnianie ich sprawi, że każdy będzie mógł dostosować strategię i taktykę walki bezpośrednio do siebie.
  • Inteligentne AI: które ciągle uczy się z potyczek przeciwko graczowi. Żadna taktyka czy formacja nie zostanie przez AI pominięta i zapomniana!
  • Pełna szczegółów, ręcznie rysowana szata graficzna: Stylistyka gry jest zainspirowana pracami Ralpha Bakshi, starymi kreskówkami studia Disney oraz twórczością radzieckiego studia animacji „Soyuzmultfilm” z lat 60. Animacje postaci w scenach walki powstały natomiast przy użyciu techniki motion capture i prawdziwych aktorów.

Deweloprzy przygotowali również specjalną edycję Digital Deluxe dla swojej gry Ash of Gods. Będzie ona zawierała nagradzaną podstawową grę oraz bogato ilustrowany, 60-stronicowy cyfrowy podręcznik. Prócz tego w zestawie znajdą się gotowe do druku mapy świata i plakaty oraz kopia oryginalnej ścieżki dźwiękowej autorstwa uznanego polskiego kompozytora, Adama Skorupy. Cena zestawu wynosi 124,99 złotych.

Gra jest już dostępna na Steamie w cenie 89,99 złotych, a wkrótce także na GOG