Tegoroczne targi Poznań Game Arena 2018 możemy zaliczyć do udanych. Pojawiły się na nich takie marki, jak Bloody, Lioncast, Trust Gaming, czy Pro-Gamer by Yumisu. Każda z nich miała coś ciekawego do zaprezentowania graczom. Zapraszamy do naszej krótkiej relacji, co takiego można było zobaczyć na poszczególnych stoiskach.

Lioncast

Lioncast po raz kolejny uczestniczył w targach Poznań Game Arena 2018. Tym razem firmę spotkać można było w strefach Thrustmaster, OPTIMUS, Bloody i LG.

Zwiedzający będą mogli przetestować urządzenia Lioncast, takie jak mysz LM20, klawiatury mechaniczne LK200 i LK300 czy słuchawki LX50. Ciekawostkami były również mysz Lioncast LM50, a także zestaw słuchawkowy Lioncast LX30 z podświetleniem RGB na nausznikach.

Thrustmaster i OPTIMUS

Stoisko tych dwóch marek obfitowało w różne atrakcje. Zwiedzający mogli oglądać sporo sprzętu różnych firm. Były specjalne zestawy do jazdy na symulatorach wyścigowych.

Prócz tego komputery marki OPTIMUS zapewniały uczestnikom możliwość zagrania w CS:GO czy Fortnite.

Na stoisku prezentowany był także komputer w motywie Optimusa Prime’a. Przygotowanie maszyny zajęło kilka długich tygodni. Jej autorem jest Staszek „Tips” Wierelak.

Pro-Gamer by Yumisu

Pro-Gamer to nowa marka z fotelami dla graczy. W ich ofercie można spotkać kilka serii różnych krzeseł.

Na targach pojawiły się modele modele Maverick i Gorgon.

Poznań Game Arena 2018 - krzesłZa Pro-Gamer by YumisuMożna je było przetestować na stoiskach Thrustmaster i OPTIMUS oraz Bloody i LG.

Bloody

Stoisko marki Bloody znajdowało się tuż obok Thrustmaster, OPTIMUS, Bloody. Marka zaprezentowała swój najnowszy projekt – portal Dobry Gracz.

Ma on pozwolić na zdobywanie osiągnięć w grę w ulubione tytuły. Gracze zdobywają punkty i wymieniają je na profesjonalny sprzęt gamingowy.

Zwiedzający mogli zapoznać się z urządzeniami wykorzystującymi technologię optycznych przełączników Light Strike. Warto nadmienić, że producent pokazał również klawiaturę mechaniczną B975. Można ją było wypróbować w strefie Free2Play wspieranej przez komputery marki OPTIMUS.

Podczas targów na stoisku zaprezentowana została gra World War 3.

Trust Gaming

Również marka Trust Gaming miała okazję uczestniczyć w targach. Wystawili się oni razem z Media Markt, tuż obok Hamy.

Na stoisku dostępne były komputery do grania.

Gracze mogli wypróbować także fotele marki o nazwie GXT 707R Resto Gaming Chair.


Poprzedni artykułASRock Z390 Phantom Gaming-ITX/ac – mini-ITX dla 9 generacji Core
Następny artykułMSI MPG Z390I Gaming Edge AC – nowa płyta główna mini-ITX
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.