Tegoroczne targi Poznań Game Arena 2018 możemy zaliczyć do udanych. Pojawiły się na nich takie marki, jak Bloody, Lioncast, Trust Gaming, czy Pro-Gamer by Yumisu. Każda z nich miała coś ciekawego do zaprezentowania graczom. Zapraszamy do naszej krótkiej relacji, co takiego można było zobaczyć na poszczególnych stoiskach.

Lioncast

Lioncast po raz kolejny uczestniczył w targach Poznań Game Arena 2018. Tym razem firmę spotkać można było w strefach Thrustmaster, OPTIMUS, Bloody i LG.

Zwiedzający będą mogli przetestować urządzenia Lioncast, takie jak mysz LM20, klawiatury mechaniczne LK200 i LK300 czy słuchawki LX50. Ciekawostkami były również mysz Lioncast LM50, a także zestaw słuchawkowy Lioncast LX30 z podświetleniem RGB na nausznikach.

Thrustmaster i OPTIMUS

Stoisko tych dwóch marek obfitowało w różne atrakcje. Zwiedzający mogli oglądać sporo sprzętu różnych firm. Były specjalne zestawy do jazdy na symulatorach wyścigowych.

Prócz tego komputery marki OPTIMUS zapewniały uczestnikom możliwość zagrania w CS:GO czy Fortnite.

Na stoisku prezentowany był także komputer w motywie Optimusa Prime’a. Przygotowanie maszyny zajęło kilka długich tygodni. Jej autorem jest Staszek „Tips” Wierelak.

Pro-Gamer by Yumisu

Pro-Gamer to nowa marka z fotelami dla graczy. W ich ofercie można spotkać kilka serii różnych krzeseł.

Na targach pojawiły się modele modele Maverick i Gorgon.

Poznań Game Arena 2018 - krzesłZa Pro-Gamer by YumisuMożna je było przetestować na stoiskach Thrustmaster i OPTIMUS oraz Bloody i LG.

Bloody

Stoisko marki Bloody znajdowało się tuż obok Thrustmaster, OPTIMUS, Bloody. Marka zaprezentowała swój najnowszy projekt – portal Dobry Gracz.

Ma on pozwolić na zdobywanie osiągnięć w grę w ulubione tytuły. Gracze zdobywają punkty i wymieniają je na profesjonalny sprzęt gamingowy.

Zwiedzający mogli zapoznać się z urządzeniami wykorzystującymi technologię optycznych przełączników Light Strike. Warto nadmienić, że producent pokazał również klawiaturę mechaniczną B975. Można ją było wypróbować w strefie Free2Play wspieranej przez komputery marki OPTIMUS.

Podczas targów na stoisku zaprezentowana została gra World War 3.

Trust Gaming

Również marka Trust Gaming miała okazję uczestniczyć w targach. Wystawili się oni razem z Media Markt, tuż obok Hamy.

Na stoisku dostępne były komputery do grania.

Gracze mogli wypróbować także fotele marki o nazwie GXT 707R Resto Gaming Chair.


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments