Dzisiejszym wpisem chciałem Wam przypomnieć troszkę o targach Poznań Game Arena 2018. Miały one miejsce w dniach 12 – 14 października 2018 roku. Te trzy dni spędzone tam dały mi i naszej ekipie PcMod.pl naprawdę sporo radości i zabawy.

Będą na miejscu mogłem odwiedzić ponad 220 wystawców, rozstawionych w 10 wielkich pawilonach. Łączna powierzchnia targowa wynosiła ponad 50 000 m2. Organizatorzy przygotowali także blisko 1200 stoisk do gry. Wśród nich można było zagrać w takie gry, jak American Truck Simulator, World War 3, Fortnite, Frost Punk i wiele innych znakomitych produkcji.

Targi Poznań Game Arena to wysyp polskich studiów gier. W tym roku było ponad 100 sztuk, o czym pisaliśmy w tym newsie: Poznań Game Arena 2018 – polskie gry na targach.

Nie można zapomnieć także o cosplayerach, których było aż 250. Warto nadmienić, że 30 z nich wzięło udział w wielkim finale PGA & MODECOM Cosplay Show.

Ale czym by były targi bez fanów gier? W tym roku naliczono aż 76 199 odwiedzających! Jest to zatem kolejny pobity rekord.

Poniżej umieszczam listę naszych relacji z targów:

Za rok się również wybieramy na targi i także przygotujemy dla Was relacje z tego wydarzenia. A tymczasem na horyzoncie już Intel Extreme Masters Katowice 2019.


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments