W dniach 6 – 8 października 2017 roku miały miejsce targi Poznań Game Arena 2017. Była to już 12 edycja największego wydarzenia z branży gier i rozrywki. Chcielibyśmy Was zaprosić do relacji ze stoisk marek, które mieliśmy okazję odwiedzić w tym roku.

AOC i Lioncast

Na targach odwiedziliśmy stoisko firm AOC i Lioncast. Pierwsza marka znana jest z monitorów, których na stoisku było całkiem sporo.

Oprócz pokazów sprzętu, na uczestników PGA, odwiedzających stoisko oraz scenę główną Lioncast w hali nr 8, czekało mnóstwo innych aktywności.

Odbyły się turnieje z nagrodami w PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS, mnóstwo mini-konkursów, strefę Free2Play z grą Escape from Tarkov oraz najnowsze i najpopularniejsze bijatyki.

Stoisko odwiedzili także goście specjalni, którzy uświetnili całe widowisko. Na każdego zainteresowanego zakupem nowych słuchawek, myszki lub klawiatury czekał sklep z promocjami.

Poznań Game Arena 2017 - AOC i Lioncast

Warta uwagi była nowa marka na naszym rynku – Lioncast. Jest to niemiecki producent akcesoriów dla graczy. Pojawili się niedługo przed targami PGA 2017. Jeden minus za brak polskich wersji klawiatur – obecnie dostępne są jedynie niemieckie układy klawiszy.

Poznań Game Arena 2017 - AOC i Lioncast

Modecom i Carrefour

Z ciekawej strony pokazał się Modecom oraz Carrefour. Posiadali ogromne stoisko odgrodzone od innych w końcowej części 5 hali. Było to zarazem dobre jak i złe.

Spotkaliśmy tam Blackwhite oraz Staszka Tips, z którymi sobie porozmawialiśmy na wiele tematów. Wymieniliśmy się doświadczeniami oraz poradami.

CPD.pl

CPD.pl kolejny raz zorganizowało strefę wyprzedaży gier. Można było dostać bardzo ciekawe tytuły w świetnych cenach. Dodatkowo z okazji PGA 2017 wyprzedaż trwała również przez stronę główną.

ITHardware.pl

W tym roku mieliśmy okazję spotkać się z ekipą portalu ITHardware.pl na ich stoisku. Mimo niewielkiej powierzchni oferowało sporo stanowisk do grania.

Organizowano wiele konkursów, w tym cosplayowy.

Na koniec trzeciego dnia zrobiono totalną wyprzedaż sprzętu, który przywieziono ze sobą. Fotele były przeceniono do 500 zł. To samo komputery oraz akcesoria komputerowe. Np. taka klawiaturę mechaniczną marki CA można było kupić już za 130 zł!

A tutaj macie filmiki od nich:


Poprzedni artykułPlayerunknown’s Battlegrounds – nowa, pustynna mapa
Następny artykułGenesis Krypton 800 – mysz dla wymagających graczy
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.