W dniach 21 – 23 października 2016 roku miały miejsce targi Poznań Game Arena 2016. Jedenasta edycja największego wydarzenia z branży gier i rozrywki przyciągnęła 71 328 osób. Organizatorzy przyznali łącznie 800 akredytacji dziennikarzom i twórcom internetowym. Na miejscu można było odwiedzić 150 wystawców, rozmieszczonych w 8 pawilonach. Na graczy czekało 800 stanowisk do gry, przez cały okres trwania targów.

Redakcja PcMod.pl miała okazję być na targach Poznań Game Arena 2016 i w ciągu najbliższych dni będziemy umieszczać relacje. Serdecznie zapraszamy do czytania oraz komentowania.

Roccat

Podczas targów Roccat zaprezentował dwie najnowsze klawiatury – Skeltr i Sova. Był to pierwszy w Polsce otwarty pokaz najnowszego sprzętu firmy.


Sova to przenośny zestaw złożony z klawiatury z wbudowaną podkładką. Komplet został stworzony z myślą o grze na PC i jednoczesnym wygodnym siedzeniu na kanapie przed dużym ekranem telewizora. Dzięki Skeltr gracz w trakcie rozgrywki może obsłużyć dwa sprzęty jednocześnie – komputer i urządzenie mobilne sparowane z klawiaturą – bez konieczności przerywania gry i odrywania dłoni od klawiszy.

Poznań Game Arena 2016 - Roccat

Prócz tego cały czas miały miejsce turnieje z nagrodami w League of Legends, Counter Strike: Global Offensive oraz War Thunder. Stoisko odwiedzili także najpopularniejsi polscy youtuberzy.

Poznań Game Arena 2016 - Roccat

Za zdjęciami dziękujemy firmie Roccat.

Asus

Stoisko Asusa było ogromne. Znajdowały się na nim dwa stanowiska po kilka komputerów, na których można było sobie pograć. Do tego sporo turniejów.

W szklanych gablotach znajdowało się troszkę sprzętu. Znaleźliśmy dwa małe komputerki.

Poznań Game Arena 2016 - Asus

Asus organizował również liczne konkursy, np. podnoszenie wysoko nóg.

SilentiumPC

Firma była na stoisku Hard-Pc.pl. Udało nam się posiedzieć na jej wygodnych fotelach.

Poznań Game Arena 2016 - SilentiumPC

Do tego znaleźliśmy jeden z naszych wymarzonych zasilaczy do obudowy mini-ITX: SilentiumPC Enduro 2 550 W. Znajduje się on w naszej bazie sprzętu.

Zotac

Firma niestety w tym roku nie zawiatała w zbyt licznym gronie. Znaleźliśmy tylko jeden ich komputer: EN970 na stoisku Chipa. Aczkolwiek mieliśmy okazję po raz kolejny spotkać się z ekipą Zotaca 🙂

Steelseries

Na stoisku można było pograć na sprzęcie firmy. Do tego często były organizowane zdjęcia z cosplayami oraz hostesami 🙂

Poznań Game Arena 2016 - SteelSeries

Za zdjęcie dziękujemy firmie SteelSeries.


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments