W piątek 2 marca mieliśmy okazję odwiedzić studio Jujubee S.A. Siedziba mieści się Katowicach na ulicy Ceglanej 4.

Na miejscu spotkaliśmy Michała, Przemka oraz Igora. Prócz nas studio odwiedziła także redakcja cdaction w postaci Aleksandra i kilka innych osób.

Jujubee S.A. przygotowało dla nas krótki pokaz zmian, jakie zaszły w grze Kursk. Przez ostatnie pół roku firma dość mocno pracowała nad wnętrzem okrętu Kursk. I musimy przyznać, że zmiany są imponujące. Prace cały czas idą naprzód i za kilka miesięcy powinniśmy otrzymać kolejną porcję materiałów, dotyczących zmian w grze.

Na odchodne obdarowano nas koszulką oraz grą 🙂


Poprzedni artykułStar Citizen: Calling All Devs – Weapons w/ aUEC and Automated Turrets
Następny artykułADATA ED600 – wytrzymała zewnętrzna obudowa na dyski SATA
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.