Anonymo przegrywa z MAD Lions i nie zagra na IEM: Fall 2021

0
37
Anonymo Esports
innocentt

Anonymo Esports wczoraj rozpoczęło rywalizację w ramach zamkniętych kwalifikacji do Intel Extreme Masters: Fall 2021. Wczorajszym rywalem polskiej formacji było bułgarskie SKADE. Janusz “Snax” Pogorzelski i jego koledzy po trójmapowym pojedynku musiało uznać wyższość swoich oponentów. Dzisiaj była kolejna i ostateczna szansa na awans do turnieju głównego.

Pierwszą mapą rywalizacji był Mirage wybrany przez reprezentantów Anonymo. Polacy rozpoczęli po stronie broniącej wygrywając rundę pistoletową, ale po chwili to rywale odpowiedzieli czterema zwycięskimi rundami wychodząc tym samym na prowadzenie. Polacy próbowali zrobić cokolwiek, aby rywal nie uzyskał znacznej przewagi, ale tak się nie stało, a pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 11:4. W drugiej połowie, MAD Lions wygrało rundę pistoletową, ale szybko odpowiedzieli reprezentanci Anonymo, wygrywając trzy rundy z rzędu, 12:7. W pewnym momencie, Janusz “Snax” Pogorzelski i jego koledzy faktycznie odrobili straty punktowe do swoich rywali i zrobiło się 13:11. Jednak w końcowych fragmentach meczu, międzynarodowy skład MAD Lions okazał się być lepszy i pewnie pokonał Anonymo wynikiem 16:13.

Drugą mapą był Ancient, na którym Kacper “Kylar” Walukiewicz i jego koledzy rozpoczęli mecz po stronie broniącej. Na tej mapie Polacy całkowicie zdominowali swojego rywala, prowadząc po pierwszej połowie wynikiem 13:2. W drugiej połowie, Paweł “innocent” Mocek i jego koledzy wygrali rundę pistoletową, a po chwili zakończyli mecz zwycięstwem 16:2.

Trzecią i decydującą mapą było Inferno, na którym Anonymo zaczęło grę po stronie atakującej, ale oprócz zwycięstwa w rundzie pistoletowej nie zrobili niczego więcej. MAD Lions grało zdecydowanie pewnie i po chwili wyszli na znaczne prowadzenie 9:1. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 12:3. W drugiej połowie, polska formacja wygrała rundę pistoletową, ale ponownie dali o sobie znać rywale z MAD Lions, wygrywając trzy rundy z rzędu, 15:4. W rezultacie, Anonymo Esports przegrało z MAD Lions wynikiem 16:6.

Anonymo Esports vs. MAD Lions 1:2
Mirage: 13:16
Ancient: 16:2
Inferno: 16:6

Polski zespół nie zagra na turnieju głównym Intel Extreme Masters: Fall 2021, który jest turniejem kwalifikacyjnym do PGL Major Stockholm 2021.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułZotac ZBOX CI331 nano – minikomputer do biura i domu
Następny artykułOficjalnie: PGL Major Stockholm 2021 odbędzie się w Szwecji!
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.