Firma AMD wydała nową generację swojego zaawansowanego pakietu oprogramowania dla kart graficznych Radeon Software Crimson ReLive Edition. Oferuje on nowe, innowacyjne funkcje, wysoką wydajność w grach i stabilność typową dla profesjonalnych rozwiązań. Nowe sterowniki powstały na bazie sukcesu wprowadzonego w zeszłym roku Radeon Software Crimson Edition.

Cechy i funkcje Radeon Software ReLive Edition:

  • Radeon ReLive: dzięki tej funkcji gracze mogą “ożywić” swoją rozgrywkę poprzez nagrywanie, transmitowanie i udostępnianie nagranych sesji. ReLive daje bezproblemowy dostęp do funkcji powtórek oraz umożliwia wygodne dostosowanie ustawień wraz z dodawaniem własnych grafik do layoutu i więcej. Możliwe to jest za sprawą wysokiej efektywności i minimalnego wpływu na wydajność, a także łatwo dostępnego w czasie gry panelu obsługi. Gracze mogą teraz łatwo uchwycić najciekawsze fragmenty rozgrywki oraz podzielić się nimi z przyjaciółmi i konkurencją. Wszystko to jest teraz zintegrowane w pakiecie Radeon Software.
  • Radeon Chill: to wysoce sprawna funkcja dynamicznie sterująca i kontrolująca liczbę klatek na sekundę renderowanych przez kartę graficzną Radeon na podstawie szybkości ruchów myszy użytkownika. Radeon Chill powstał w oparciu o technologię pierwotnie zaprojektowaną przez firmę HiAlgo. Został zaprojektowany tak, aby zredukować pobór energii przez system przy zachowaniu znakomitej responsywności w grze. Dzięki temu komputer może pracować ciszej i z niższą temperaturą, a gracz ma wciąż zapewnioną płynną rozgrywkę bez widocznego wpływu na wydajność.
  • AMD LiquidVR: Radeon Software Crimson ReLive Edition wprowadza kolejne ulepszenia do LiquidVR. Dzięki nim sprzęt do wirtualnej rzeczywistości może zapewnić niezwykle realistyczne doznania. Wśród nich są technologie MultiView, MultiRes i ASW (Asynchronous Space Warp) dla Oculus Rift.
  • Ulepszony FreeSync: funkcja ta odpowiada za komunikację pomiędzy kompatybilnymi wyświetlaczem i kartą graficzną. Dzięki temu umożliwia utrzymanie naturalnie płynnej animacji w grach, teraz także w bezramkowym, pełnoekranowym trybie okienkowym pozwalającym na łatwe przełączanie się między aplikacjami. Z kolei nowy tryb zmiennych stopni odświeżania pozwala zwiększyć lub zmniejszyć liczbę wyświetlanych klatek. Zwiększa to dodatkowo poczucie płynności.

Wraz z najnowszym pakietem oprogramowania firma AMD zwiększa zaangażowanie na gruncie otwartych technologii i inicjatywy GPUOpen. Dzięki temu wzmacniana jest rosnącą społeczność deweloperów wykorzystujących te rozwiązania.


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments