AMD Radeon Software Adrenalin 2019 Edition 19.4.2

0

AMD udostępniło sterowniki graficzne Radeon Software Adrenalin 2019 Edition 19.4.2. W najnowszej wersji poprawiono obsługę dwóch ważnych gier: World War Z i Anno 1800. Pierwszy tytuł miał niedawno swoją premierę, natomiast drugi jest w fazie beta. Warto tutaj nadmienić, że sterowniki zapewniają do nawet 24% większą wydajności w stosunku do poprzedniej wersji. Naprawiono sporo błędów.

Wśród istotnych cech World War Z są:

  • Znakomita wydajność na kartach graficznych Radeon, które z łatwością zapewnią odpowiednią płynność od rozdzielczości 1080p, przez 1440p po 4K zarówno w trybie DirectX 11 jak i Vulkan.
  • Obsługa technologii Shader Intrinsics, która zapewnia bezpośrednią, niskopoziomową komunikację silnika gry z układem graficznym, dzięki czemu zminimalizowana jest ilość kodu niezbędnego do przetworzenia. Dzięki temu ogólna szybkość, responsywność i wydajność kart Radeon w World War Z jest jeszcze lepsza.
  • Obsługa technologii Rapid Packed Math i asynchroniczności, dzięki którym gra jeszcze lepiej wykorzystuje zasoby układu graficznego Radeon. Tym samym czas reakcji jest krótszy, a liczba klatek na sekundę wyższa.

Sterowniki Radeon Software Adrenalin 2019 Edition 19.4.2 dostępne są do pobrania ze strony firmy AMD.


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.