Guild Wars 2, jako stale rozwijające się MMORPG, niebawem otrzyma kolejną nową zawartość. Będzie nią nic innego jak piąty epizod kampanii fabularnej Living World 4 zatytułowany „All or Nothing„, którego premiera ma nastąpić już 8 stycznia.

Odpowiedzialne za Guild Wars 2 studio ArenaNet dalej stara się rozwijać swój flagowy produkt. Świadczą o tym nie tylko kolejne epizody kampanii Living World 4, ale również wszystkie wprowadzone w ostatnim czasie zmiany balansu czy pomniejsze aktywności, takie jak Wyścigi Żuków czy Wintersday 2018. Tym razem na wszystkich mieszkańców świata Tyrii czeka pełnoprawne danie, a wraz z nim wiele nowej zawartości.

Nowa kraina

Piąty epizod przeniesie nas fabularnie do śnieżnej krainy Thunderhead Peaks, będącej pierwotnie jedną z kolebek dawno już wymarłej rasy krasnoludów. Jak w przypadku poprzednich części kampanii, przyjdzie nam się zmierzyć w niej nie tylko z hordami kryształowego smoka Kralkatorrika, ale również z przeszłością Tyrii.

Guild Wars 2 - Thunderhead Peaks

Nowa zawartość PvE

Nie mogło też zabraknąć zawartości dla miłośników zawartości PvE. Do dyspozycji graczy ma również zostać oddany całkiem nowy fractal – Siren’s Reef. Póki co jednak ArenaNet nie podała żadnych szczegółów poza krótką sceną na wyżej wspomnianym trailerze. Sądząc po występującej tam florze, akcja może się dziać w dżungli Maguuma. Poza tym mają zostać udostępnione również nowe rodzaje „niestabilności” na potrzeby wyższych, trudniejszych fractali.

Nowe przedmioty

Na sam koniec zostawiono to, co charrowie lubią najbardziej, czyli legendarną broń. W tym epizodzie będzie nią długi łuk o wdzięcznej nazwie Pharus. Nowy nabytek może zainteresować szczególnie osoby ceniące sobie świecące bronie lub postaci w różnych odcieniach bieli. Innymi, pomniejszymi zmianami mają być nowe zestawy zbroi oraz masterki.

Guild Wars 2 - Pharus

Więcej szczegółów najpewniej poznamy dopiero po premierze właściwego epizodu, czyli 8 stycznia. Dodatkowa zawartość będzie dostępna za darmo dla każdego gracza, który zaloguje się co najmniej raz w okresie od wydania bieżącego epizodu do wejścia na serwery następnego. Rozegranie go jednak jest możliwe tylko w przypadku posiadania dodatku Path of Fire.

Guild Wars 2 dostępne jest do pobrania za darmo już teraz na oficjalnej stronie gry.

 


Please Login to comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o