Alex “ALEX” McMeekin pierwszym zawodnikiem nowej, amerykańskiej organizacji Cloud9

0
66
epicenter
epicenter

Pierwszym, nowym zawodnikiem organizacji Cloud9 został Brytyjczyk, grający w przeszłości dla francuskiego Teamu Vitality, Alex “ALEX” McMeekin. Takim zdaniem warto rozpocząć tekst. To efekt porządków i składu nowej, amerykańskiej drużyny spod loga “Chmur9”. Nowym menedżerem organizacji został Henry “HenryG” Greer, natomiast trenerem formacji będzie Serb – Aleksandar “kassad” Trifunović.

Alex “ALEX” McMeekin został wybrany jako pierwszy gracz Cloud9, który będzie odpowiadał za prowadzenie zespołu. Co ciekawe, Henry “HenryG” Greer podał informacje dotyczące tego, ile kosztował brytyjski zawodnik – 1.650.000$.

Brytyjski zawodnik nie jest w składzie francuskiego Teamu Vitality od marca 2020 roku, bo to właśnie wtedy zdecydował się na rezygnację z gry w tej organizacji. Więcej o tym napisaliśmy w tekście: Alex “ALEX” McMeekin nie będzie dalej reprezentował Teamu Vitality.

Oficjalny komunikat Henry’ego Greera:

– Choć może się wydawać, że jest to kontrowersyjne i niekonwencjonalne posunięcie, cieszę się, że mogę ujawnić znacznie bardziej szczegółowe informacje na temat kontraktu, niż ktokolwiek zdradził przy okazji transferów z przeszłości – mówi menedżer zespołu Cloud9, Henry Greer.

– To świętowanie naszej inwestycji w światowej klasy talenty i długoterminowe zaangażowanie w budowanie specjalnego zespołu oraz grę, która napędza moją pasję. Chcę, aby te informacje odzwierciedlały misję tworzenia drużyny silniejszej niż reszta. Drużyny, której przeznaczeniem jest podium – komentuje dalej.

Duża część społeczności esportowej z pewnością chciałaby się również dowiedzieć, kim będą następni zawodnicy, którzy zagrają u boku Alexa McMeekina, ale na te informacje trzeba będzie jeszcze trochę poczekać.

Więcej na temat transferu Alexa “ALEXa” McMeekina.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułCreepy Jar odwiedziło Gamescom 2020 i zapowiedziało nowości
Następny artykułZmiany w Honoris! Daniel “STOMP” Płomiński opuszcza drużynę!
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj