Aleksib dołącza do składu Ninjas in Pyjamas!

0
112
Natus Vincere
Fot. ESL/Stephanie Lieske

Szwedzka organizacja Ninjas in Pyjamas poinformowała wczoraj o zmianie w składzie. Do drużyny dołączył Fin Aleksi „Aleksib” Virolainen, który zastąpił Nicolasa „Plopski” Gonzaleza Zamorę, jako prowadzący. Poprzednim zespołem, w którym grał Fin było G2 Esports, ale w czasie przerwy wakacyjnej europejski skład (G2 przyp.red) postanowił zrobić zmianę i Aleksib znalazł się na ławce rezerwowych. Były reprezentant hiszpańskiej organizacji nie musiał długo czekać na nową drużynę.

Co ciekawe, jak poinformował sam COO Ninjas in Pyjamas, Jonas „calc” Gundersen, zawodnicy obecnego składu Ninjas in Pyjamas będą komunikować się ze sobą w języku angielskim: „Kiedy pojawiają się oznaki stagnacji, może być potrzebna nowa energia, aby kontynuować postępy i uważamy, że nadszedł właściwy czas, aby dokonać większej zmiany niż zwykle; wprowadzenie Aleksiba jako IGL i przeniesienie naszej komunikacji na angielski”.

W ostatnim czasie podopieczni Daniela „djL” Narancica zagrali w dwóch turniejach: BLAST Premier: Fall Groups 2022 oraz ESL Pro League Season 16. W pierwszym z wymienionych zakwalifikowali się do BLAST Premier: Fall Finals 2022, natomiast drugi był dla Hampusa „hampusa” Posera i jego kolegów zupełnie nieudany.

Już za niecały miesiąc Ninjas in Pyjamas rozegra turniej w ramach RMR (Regional Major Rankings) do Intel Extreme Masters Rio Major 2022.

Skład Ninjas in Pyjamas:

– Aleksi „Aleksib” Virolainen
– Hampus „hampus” Poser
– Fredrik „REZ” Sterner
– Patrick „es3tag” Hansen
– Ludvig „Brollin” Brollan

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułBLAST organizatorem Majora?
Następny artykułIntel Extreme Masters China 2022 nie odbędzie się
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj