Niemieckie studio Sandbox Interactive udostępniło oficjalnie grę Albion Online. Jest to gra MMORPG rozgrywająca się w otwartym świecie, której akcja toczy się w średniowiecznym, fantastycznym świecie Albion. Nieważne czy grasz jako zahartowany w bojach wojownik, farmer, kupiec czy rzemieślnik. W tym kreowanym przez użytkowników świecie każda broń i budynek są stworzone wyłącznie przez graczy.

Dzięki systemowi „jesteś tym, co nosisz”, wolnym od jakichkolwiek restrykcji związanych z wyborem klasy, utalentowany łucznik może w jednej chwili stać się potężnym magiem, ponieważ wyłącznie od gracza zależy jaką rolę obejmie on w świecie gry. Walki PvP, PvE czy gildia kontra gildia, każda z akcji ma swoje znaczenie oraz konsekwencje. Walki PvP w strefach zagrożenia traktowane są jako potyczki typu „zwycięzca bierze wszystko”. Albion Online jest pierwszą grą, która przenosi doświadczenia znane do tej pory z komputerów osobistych na ekrany tabletów.

W grze dostępny jest system reputacji, gdzie zła reputacja wiąże się z konsekwencjami, takimi jak możliwość nie wpuszczenia przez strażników do miast królewskich postaci ze złą renomą. Inne nowości wprowadzone w nowej wersji gry to nowy system artefaktów, który pozwoli wojownikom i rzemieślnikom pracować razem nad ulepszonym orężem, z unikalnym wyglądem i specjalnymi zdolnościami. System zaklinania także zostanie przerobiony i czary będą mogły być zmieniane kiedykolwiek gracz będzie chciał to zrobić. Co więcej, przeprojektowane zostały także system gildia kontra gildia, tablica przeznaczenia, pojawianie się materiałów na mapach, system misji oraz szybkiej podróży.

Całkowicie przebudowano Tablicę Przeznaczenia. Dodano również nowe usprawnienia do ogólnego systemu działania gildii. Dwa światy, Wyspy Królewskich oraz Ziemie Obcych, zawierają zupełnie nowe ekosystemy (bagna, step i góry), każdy ze swoim unikalnym wyglądem oraz mieszkańcami.

Dla nowych osób przygotowano trzy różne pakiety startowe:

  • Veteran Pack – 30 dni subskrypcji za 29,96 dolarów, 2000 złota w grze
  • Epic Pack – 60 dni subskrypcji za 49,95 dolarów, 4500 złota w grze
  • Legendary Pack – 60 dni subskrypcji za 99.95 dolarów, 12,000 złota w grze


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Piotr
3 lat temu

Fajna gra , ale cena nie na polski rynek 🙁