Albion Online Beta wchodzi w końcowy etap testów

0

Niemieckie studio Sandbox Interactive ma zaszczyt ogłosić, że Albion Online wchodzi w najważniejszy etap końcowej fazy testów beta. W miniony weekend zresetowano wszystkie serwery, co umożliwi dostęp prawie 160 000 graczy do nowych terenów, usprawnień i mechanizmów. Założyciele o statusie Legendary mogą cieszyć się nową rozrywką już od dziś, podczas gdy Epic i Veteran dołączą do nich 2 i 3 sierpnia. Ci, którzy również nie mogą się doczekać eksploracji świata Albionu mogą jeszcze dołączyć do tego zacnego grona, kupując Pakiet Założyciela w oficjalnym sklepie Albion Online.

studio Sandbox Interactive całkowicie przebudowało Tablicę Przeznaczenia oraz zmieniło tryb walki Gildia vs Gildia. Dodano również nowe usprawnienia do ogólnego systemu działania gildii. Dwa światy, Wyspy Królewskich oraz Ziemie Obcych, zawierają zupełnie nowe ekosystemy (bagna, step i góry), każdy ze swoim unikalnym wyglądem oraz mieszkańcami. Aby jeszcze bardziej zaostrzyć rywalizację w tych dwóch nowych środowiskach, do dyspozycji graczy został oddany System Artefaktów (broni, zestawów zbroi i innych przedmiotów).

Kiedy jednak postaci będą stawać ze sobą w szranki, lepiej niech mają się ciągle na baczności, ponieważ nowo dodany System Reputacji i Przestępstw, będzie oznaczał każdego, kto stanowi wzór dla innych, bądź też hańbi się nieczystą walką. Będzie to jednak zdecydowanie więcej, niż tylko zwykła statystyka: reputacja gracza będzie miała bowiem znaczny wpływ na to, jak świat zachowuje się w stosunku do jego postaci.