ADATA XPG SPECTRIX D80 – moduły pamięci dla entuzjastów

0

ADATA zapowiedziała wprowadzenie modułów pamięci XPG SPECTRIX D80. Ich cechą szczególną ma być pełne chłodzenie cieczą oraz powietrzem. Będzie to połączenie aluminiowego radiatora, zbiornika na płyn oraz termoprzewodzących materiałów. Przypomnijmy, że dzięki temu udało się uzyskać taktowanie 5531 MHz i zapisać w bazie HWBot.

Pamięci XPG SPECTRIX D80 posiadają również podświetlenie RGB LED, które jest w pełni konfigurowalne. Użytkownicy mogą dostosowywać efekty oświetlenia w aplikacji RGB Sync. Jest to m.in. zmiana trybu i prędkości pulsowania a także kolor oraz intensywność podświetlenia.

XPG SPECTRIX D80

Nowe moduły zostały stworzone dla graczy i entuzjastów sprzętu komputerowego. Modele będą mogły pracować z taktowaniem od 2666 do 5000 MHz. Warto zaznaczyć, że producent zapewnia wsparcie dla technologii Intel XMP 2.0, platformy Intel X299 oraz AMD Ryzen.

ADATA XPG SPECTRIX D80 podkręcone do 5531 MHz

Pamięci XPG SPECTRIX D80 będą dostępne w zestawach o pojemności od 8 do 32 GB. Ceny poszczególnych wersji zostaną podane w momencie wprowadzenia ich do sprzedaży.