ADATA XPG SPECTRIX D41 – moduły RAM z taktowaniem 5000 MHz

0

ADATA wprowadziła do swojej oferty moduły RAM – XPG SPECTRIX D41. Są one dedykowane overclockerom i modderom. Moduły oferują wsparcie dla technologii Intel XMP 2.0, ułatwiającej podkręcanie taktowania oraz pełną kompatybilność z platformami Intel X299 2666 MHz, podstawkami AMD AM4 oraz układami z serii Ryzen. Kości mogą pracować z taktowaniem od 2660 do 4600 MHz.

ADATA XPG SPECTRIX D41

Udało się to osiągnąć dzięki zastosowaniu systemu odprowadzania ciepła i 10-warstwowemu PCB. W ofercie będzie dostępna również wersja, osiągająca taktowanie 5000 MHz – nie wymagając przy tym dodatkowego chłodzenia.

Model XPG SPECTRIX D41 został wyposażona w efektowny moduł podświetlenia RGB LED, który jest kompatybilny z technologią ASUS AURA Sync. Dzięki temu możliwe będzie wygodne sterowanie kolorem podświetlenia, jego jasnością oraz trybem pracy.

ADATA XPG SPECTRIX D41

Nowe pamięci będą dostępne w zestawach single, dual oraz quad channel (pojedynczo oraz po dwa lub cztery moduły) o pojemnościach od 8 do 64 GB. Kości XPG SPECTRIX D41 zostaną objęte wieczystą gwarancją producenta – firmy ADATA.