ADATA XPG INFAREX K20 – klawiatura mechaniczna dla graczy

0

ADATA wprowadziła do swojej oferty klawiaturę mechaniczną XPG INFAREX K20. Producent zdecydował się na zamontowanie niebieskich przełączników Kalih o sile naciski 50 g. Ich żywotność jest szacowana na około 50 milionów kliknięć. Wszystkie klawisze mają funkcję ochrony przed zakłóceniami, czyli tzw. anti-ghosting. Pozwala to na jednoczesne przytrzymanie wielu klawiszy i przekazanie wszystkich sygnałów do komputera.

ADATA XPG INFAREX K20

Klawiatura XPG INFAREX K20 posiada 11 różnych efektów podświetlenia. Można je przełączać za pomocą dedykowanego klawisza trybu w zależności od preferencji użytkownika. Istnieje także możliwość regulacji szybkości efektów podświetlenia za pomocą dwóch dodatkowych klawiszy po obu stronach klawisza trybu.

ADATA XPG INFAREX K20

Producent wyposażył klawiaturę w klawisze multimedialne. Umożliwia to dokonywanie wymaganych regulacji bez otwierania innych programów lub aplikacji.

ADATA XPG INFAREX K20

Kable klawiatury XPG INFAREX K20 są wzmocnione oplotem, co czyni je bardzo wytrzymałymi i odpornymi na zaplątywanie. Klawiatura jest ponadto wyposażona w pozłacane złącze USB, co gwarantuje bezproblemowe wysyłanie i odbieranie sygnałów nawet podczas najcięższego boju.