fbpx
Strona głównaSprzętAcer zostaje członkiem projektu OSVR

Acer zostaje członkiem projektu OSVR

Projekt Open Source Virtual Reality otrzyma wsparcie od firmy Acer, jednego z pięciu największych na świecie przedsiębiorstw komputerowych. OSVR to to ekosystem wirtualnej rzeczywistości stworzony od podstaw tak, aby ustanowić wspólny standard dla producentów urządzeń, deweloperów gier. Za cel stawia sobie stworzenie najgłębszych doznań w obszarze wirtualnej rzeczywistości.

Firma Acer potwierdziła swoje zainteresowanie rozwojem segmentu wirtualnej rzeczywistości, a od pewnego czasu trwają już wewnętrzne prace nad urządzeniami VR, kompatybilnymi ze środowiskiem OSVR.

Tym samym przedsiębiorstwo dołączyło do ponad 350 partnerów, wliczając w to producentów oprogramowania, headsetów VR, urządzeń peryferyjnych, audio i wielu innych.

James Lin, główny menedżer Produktów IT oraz Netbooków:

OSVR wspaniale uzupełnia nasze plany wprowadzenia firmy Acer na część rynku związaną z wirtualną rzeczywistością. Ekosystem otwartego oprogramowania pozwoli entuzjastom oraz graczom na używanie naszych produktów VR, bez zamartwiania się o ich kompatybilność z innymi technologiami.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać