HONORIS przegrywa z CR4ZY, AVEZ pokonuje Singularity w fazie grupowej Eden Arena: Malta Vibes Cup

0
31
esl mistrzostwa polski 2019
esl mistrzostwa polski 2019

HONORIS przegrywa na inaugurację grupy z ukraińskim zespołem CR4ZY. Ten mecz to była całkowita dominacja naszych, zachodnich sąsiadów. Polskim zawodnikom nie wychodziło zupełnie nic, ani po stronie broniącej, ani po stronie atakującej. Próbowali podwyższać wynik, aby go zmienić, ale zawodnicy z Ukrainy byli zdecydowanie lepsi, co również wskazuje wynik.

Zespół Wiktora “TaZa” Wojtasa rozpoczął mecz po stronie broniącej, jednak przegrali rundę pistoletową. Początek meczu należał do zawodników z naszej wschodniej granicy, którzy wyszli na znaczne prowadzenie, 0:4. HONORIS co prawda wygrało jedną rundę, ale rywale z CR4ZY grali zdecydowanie lepiej, podwyższając tym samym swoje prowadzenie, 1:5. HONORIS od startu meczu było całkowicie zdominowane przez CR4ZY, 1:7. HONORIS odrobiło „parę” rund, ale to i tak było za mało. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 4:11.

Drugą połowę lepiej rozpoczęli gracze ukraińskiej formacji, którzy ponownie wygrali rundę pistoletową, 4:12. Po zmianie stron w grze polskich zawodników nie zmieniło się zupełnie nic. Z każdą rundą oraz akcją byli wręcz dominowali przez swoich wschodnich rywali. W rezultacie, musieli uznać zdecydowaną wyższość CR4ZY, 4:16.

HONORIS vs. CR4ZY 4:16 – Nuke

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułPalit GeForce GTX 1650 StormX OC D6 – karta graficzna mini-ITX
Następny artykułAVEZ wygrywa na inaugurację grupy C Eden Arena Malta Vibes.
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj