2K Games prezentuje nowe materiały z BioShock: The Collection

0

Firma 2K Games zaprezentowało kilka nowych materiałów z BioShock: The Collection. Ma to być całkowicie nowe odświeżone wydanie świetnej trylogii. Zremasterowane wersje będą oferowały wsparcie dla rozdzielczości 1080p i zapewnią płynność 60 klatek na sekundę. Poza wysoką rozdzielczością pojawią się ulepszone tekstury, lepsze modele, nowe efekty cząsteczkowe, zmienione oświetlenie i wiele innych.

Remastering tyczyć się ma głównie BioShock i BioShock 2, które zostały wydane odpowiednio w 2007 i 2010 roku. Posiadacze pierwszej i drugiej części na platformie Steam, otrzymają całkowicie darmową aktualizację do BioShock: The Collection:

  • BioShock oraz dodatek Challenge Rooms
  • BioShock 2 razem z dodatkami Minerva’s Den i Protector Trials
  • BioShock: Infinite plus oba epizody Burial at Sea oraz dodatki Clash in the Clouds Add-On Pack i Columbia’s Finest Pack

W skład całości wejdą także filmy z komentarzami twórców, czy oddzielny poziom zwany wirtualnym muzeum. W przypadku tego ostatniego bonusu gracze będą mogli zobaczyć grafiki i modele koncepcyjne, które zostały wycięte z produkcji w czasie tworzenia. Premiera gry została zaplanowana na 16 września tego roku.