Shadow Warrior 2 ujawniony na PAX East 2016

0

Polskie studio Flying Wild Hog zaprezentowało krótką rozgrywkę z gry Shadow Warrior 2. Tytuł ma być godnym następcą poprzedniej części Shadow Warrior, która podbiła serca graczy i była znakomitym resetem całej marki. W produkcji mają się znaleźć otwarte poziomy z bardzo dużą ilością przeciwników, których będziemy mogli zabijać z dystansu lub w walce wręcz. Do dyspozycji graczy oddane zostanie ponad 70 różnych narzędzi niosących śmierć. Jak możemy zobaczyć na poniższym filmiku, w arsenale znajduje się władanie dwoma wakizashi lub katanami.

Akcja Shadow Warrior 2 dzieje się pięć lat po wydarzeniach z pierwszej części. Lo Wang zniszczył sojusz pomiędzy jego szefem a starożytnymi bogami, co doprowadziło do zmiany na świecie. Od tamtego czasu ludzie i demony żyją koło siebie, a sam Wang stał się płatnym zabójcą dla klanów Yakuzy.

Nadal nie znamy dokładnej daty premiery gry, ale podobno ma trafić w tym roku do sprzedaży. Jak twierdzą deweloperzy Flying Wild Hog, Shadow Warrior 2 ma być większy, piękniejszy i zapewniać dłuższą rozgrywkę.


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments