Albion Online wchodzi w końcową fazę beta testów

0

Sandbox Interactive zapowiedziało, że 1 sierpnia 2016 roku gra Albion Online wejdzie w etap finalnej bety. Na ostatni etap deweloperzy przygotowali nowy, zdecydowanie większy świat. Będzie zawierał trzy nowe, ekscytujące ekosystemy (bagno, step, góry). Dzielni odkrywcy znajdą na nich wiele nowych materiałów oraz unikalnych stworzeń, które spotkać będzie można tylko w danym ekosystemie. Co więcej, świat podzielony także będzie na strefy bezpieczeństwa, gdzie obowiązuje prawo królewskie i gracze są pod całkowitą ochroną wojsk Sił Królewskich oraz pozbawione prawa Ziemie Obce.

Albion Online to gra MMORPG rozgrywająca się w otwartym świecie, której akcja toczy się w średniowiecznym, fantastycznym świecie Albion. Nieważne czy grasz jako zahartowany w bojach wojownik, farmer, kupiec czy rzemieślnik, w tym kreowanym przez użytkowników świecie każda broń i budynek są stworzone wyłącznie przez graczy. Dzięki systemowi „jesteś tym, co nosisz”, wolnym od jakichkolwiek restrykcji związanych z wyborem klasy, utalentowany łucznik może w jednej chwili stać się potężnym magiem, ponieważ wyłącznie od gracza zależy jaką rolę obejmie on w świecie gry. Walki PvP, PvE czy gildia kontra gildia, każda z akcji ma swoje znaczenie oraz konsekwencje. Walki PvP w strefach zagrożenia traktowane są jako potyczki typu „zwycięzca bierze wszystko”. Albion Online jest pierwszą grą, która przenosi doświadczenia znane do tej pory z komputerów osobistych na ekrany tabletów.

Wraz ze startem finalnej bety Albion Online zaoferuje już zarejestrowanym 150 000 użytkowników masę dodatkowych mechanizmów i usprawnień. Pojawi się system reputacji, gdzie zła reputacja wiąże się z konsekwencjami, takimi jak możliwość nie wpuszczenia przez strażników do miast królewskich postaci ze złą renomą. Inne nowości wprowadzone w nowej wersji gry to nowy system artefaktów, który pozwoli wojownikom i rzemieślnikom pracować razem nad ulepszonym orężem, z unikalnym wyglądem i specjalnymi zdolnościami. System zaklinania także zostanie przerobiony i czary będą mogły być zmieniane kiedykolwiek gracz będzie chciał to zrobić. Co więcej, przeprojektowane zostały także system gildia kontra gildia, tablica przeznaczenia, pojawianie się materiałów na mapach, system misji oraz szybkiej podróży.

Aby zaznaczyć zakończenie obecnego okresu trwania wersji beta, 17. lipca odbędzie się specjalne wydarzenie dla graczy, tuż przed wyłączeniem serwerów 18 lipca, w ramach przygotowania do finalnej bety.


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments